NAŠE SLUŽBY


Pneuservis

Nabízíme pneuservis pro osobní i dodávkové automobily, lehké nákladní a motopneuservis. Bez dlouhého čekání a pořadníků provádíme veškeré služby spojené s opravou pneumatik, přezouváním a vyvažováním kol. Pracujeme na značkových strojích HOFMANN.


Autoservis

Provádíme všechny druhy oprav osobních, SUV i dodávkových vozů všech značek, běžné mechanické práce (výměny brzdových destiček a kotoučů, výfuků, tlumičů, montáž tažných zařízení atd.), výměnu a doplňování provozních kapalin, pravidelné prohlídky, přípravu na STK vč. zprostředkování. Výměnu oleje vč. vynulování indikace servisního intervalu a drobné opravy provádíme po telefonické dohodě na počkání. Náhradní díly potřebné k opravě Vám zajistíme ve většině případů do 24 hodin.


Diagnostika

Pomocí diagnostického přístroje provedeme diagnostiku Vašeho vozu a odstraníme zjištěné závady u elektronických systémů řízení moderních zážehových a vznětových motorů, ale také systémů ABS, ASR, ESP, řízení automatických převodovek, řízení komfortních a bezpečnostních systémů a mnoho dalších.

 

Seznam značek  nejčastěji servisovaných vozů